Pocitová mapa: řekněte nám své dojmy z Poruby

  • Úvod
  • Novinky
  • Pocitová mapa: řekněte nám své dojmy z Poruby

Emoce hrají v našem životě extrémně důležitou roli. Pokud se nám něco na první pohled znechutí, jen těžko k tomu budeme hledat cestu. A platí to i naopak. Pokud si třeba něco nebo někoho zamilujeme, jsme vůči něco mnohem tolerantnější než k ostatním.

Emoce hrají velmi důležitou roli i při vnímají místa, kde žijeme. Jsou lokality, kam chodíme rádi a naopak jsou místa, kterým se vyhneme obloukem. A pokud má obec správně plánovat svůj rozvoj, potřebuje tyto emoce znát. A právě k tomu slouží pocitové mapy.

Jednu takovou teď můžete vyplnit i vy. Pokud jste byli na fóru Porubské desatero, využili jste klasickou mapu, do které jste zapichovali špendlíky. Ti, co nebyli, mohou využít elektronickou variantu. A budeme opravdu rádi, když si najdete pár minut času a zamyslíte se nad tím, která místa máte rádi, která jsou naopak ošklivá a nebezpečná, kde rádi nakupujte, či kde máte problém parkovat. Pocitové mapy můžete až do konce dubna vyplnit na stránkách www.pocitovemapy.cz..

Poruba pocitové mapy nepoužívá poprvé. Vyplnit jste je mohli i před dvěma lety a jejich výsledky nám dodaly spoustu zajímavých podnětů a informací. Pokud vás zajímá, jaké výsledky to tenkrát přineslo, můžete se podívat zde nebo zde, kde jsou ve formě obrázků.